SM15T22A
- Артикул производителя:
- SM15T22A
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- TVS DIODE 18.8VWM 39.3VC SMC
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 254A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMC
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 20.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 39.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18.8V