SMDJE64CA
- Артикул производителя:
- SMDJE64CA
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- TVS DIODE 64VWM 103VC SMC
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 29.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Supplier Device Package :
- SMC
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V