SZ1.5SMC47AT3G
- Артикул производителя:
- SZ1.5SMC47AT3G
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 40.2VWM 64.8VC SMC
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 23.2A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AB, SMC
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMC
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 44.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 64.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 40.2V