3.0SMI64CA
- Артикул производителя:
- 3.0SMI64CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 64VWM 103VC SMC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 29.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V