1SMB24CA TR13 PBFREE
- Артикул производителя:
- 1SMB24CA TR13 PBFREE
- Производитель/Бренд:
- Central Semiconductor Corp
- Краткое описание:
- TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
- Производитель :
- Central Semiconductor Corp
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 15.4A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 38.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V