PTVS11VP1UP,115
- Артикул производителя:
- PTVS11VP1UP,115
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 11VWM 18.2VC SOD128
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 33A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-128
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SOD-128/CFP5
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 12.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 18.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 11V