SMCJ150A/TR13
- Артикул производителя:
- SMCJ150A/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMCJ, DO-204AB, 150V, 243V, REEL
- Производитель :
- YAGEO
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 167V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 243V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 150V