SESD0402X1UN-0030-088
- Артикул производителя:
- SESD0402X1UN-0030-088
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 7VWM 13VC 0402/2DFN
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive, HDMI
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 0.3pF @ 3GHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.5A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1006 Metric)
- Power - Peak Pulse :
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 0402/2DFN (1x0.60)
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 8.8V (Typ)
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 13V (Typ)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 7V (Max)