SMA4F18A
- Артикул производителя:
- SMA4F18A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 18VWM 39.3VC SMAFLAT
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 13.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 39.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18V