SMAJ58A-TR
- Артикул производителя:
- SMAJ58A-TR
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- SMA (DO-214AC)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 93.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 58V