PTVS60VP1UP,115
- Артикул производителя:
- PTVS60VP1UP,115
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD128
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-128
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SOD-128/CFP5
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 66.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 96.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 60V