P4SMAJ20ADF-13
- Артикул производителя:
- P4SMAJ20ADF-13
- Производитель/Бренд:
- Diodes Incorporated
- Краткое описание:
- TVS DIODE 20VWM 32.4VC D-FLAT
- Производитель :
- Diodes Incorporated
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 12.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- 2-SMD, Flat Lead
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- D-Flat
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 32.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 20V