SMCJ58CA-TP
- Артикул производителя:
- SMCJ58CA-TP
- Производитель/Бренд:
- Micro Commercial Co
- Краткое описание:
- TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
- Производитель :
- Micro Commercial Co
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 93.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 58V