SMDJ75A/TR13
- Артикул производителя:
- SMDJ75A/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMDJ, DO-214AB, 75V, 121V, REEL
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 24.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 83.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 121V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 75V