SMCJ43A-AT/TR13
- Артикул производителя:
- SMCJ43A-AT/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMCJ, DO-214AB, 43V, 69.4V, AUTO
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 21.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 47.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 69.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 43V