SMCJ30CA-AT/TR13
- Артикул производителя:
- SMCJ30CA-AT/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMCJ, DO-214AB, 30V, 48.4V, AUTO
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 31A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 48.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 30V