SMBJ28A-AT/TR13
- Артикул производителя:
- SMBJ28A-AT/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMBJ, DO-214AA, 28V, 45.4V, AUTO
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 13.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V