SM4F12CA-TP
- Артикул производителя:
- SM4F12CA-TP
- Производитель/Бренд:
- Micro Commercial Co
- Краткое описание:
- 400W,TVS, SOD-123FL
- Производитель :
- Micro Commercial Co
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 20.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-123F
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- SOD-123FL
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 19.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V