SMFE13AH
- Артикул производителя:
- SMFE13AH
- Краткое описание:
- TVS DIODE 13VWM 21.5VC UNI
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 9.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V