SMFE16CA
- Артикул производителя:
- SMFE16CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 16VWM 26VC SOD123FL
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 7.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 17.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 26V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 16V