SMBJ20CA/TR13
- Артикул производителя:
- SMBJ20CA/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 18.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 32.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 20V