SMBJ64CA-E3/5B
- Артикул производителя:
- SMBJ64CA-E3/5B
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- DO-214AA (SMBJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V