SMBJ26CD-M3/H
- Артикул производителя:
- SMBJ26CD-M3/H
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 26VWM 41.6VC DO214AA
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 14.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-214AA (SMBJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 29.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 41.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V