SMCJ15A-E3/57T
- Артикул производителя:
- SMCJ15A-E3/57T
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 61.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V