CDSOD323-T24LC
- Артикул производителя:
- CDSOD323-T24LC
- Краткое описание:
- TVS DIODE 24VWM 56VC SOD323
- Applications :
- HDMI, USB OTG
- Capacitance @ Frequency :
- 1pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 250W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 56V (Typ)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V