SMAJ14CA
- Артикул производителя:
- SMAJ14CA
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMA
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 17.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 23.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V