ESD9R3.3ST5G
- Артикул производителя:
- ESD9R3.3ST5G
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE 3.3VWM 7.8VC SOD923
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 0.5pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-923
- Power - Peak Pulse :
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-923
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 4.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 7.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 3.3V (Max)