SESD0402X1BN-0010-098
- Артикул производителя:
- SESD0402X1BN-0010-098
- Краткое описание:
- TVS DIODE 7VWM 10VC 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 0.1pF @ 3GHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- 2-XDFN
- Supplier Device Package :
- 0402
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.8V (Typ)
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 10V (Typ)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 7V (Max)