SESD0402X1BN-0015-096
- Артикул производителя:
- SESD0402X1BN-0015-096
- Краткое описание:
- TVS DIODE 7VWM 14VC 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 0.15pF @ 3GHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.5A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 2-XDFN
- Supplier Device Package :
- 0402
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.6V (Typ)
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14V (Typ)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 7V (Max)