RL3005-25-110-12-PTO
- Артикул производителя:
- RL3005-25-110-12-PTO
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Thermometrics
- Краткое описание:
- PTC RESET FUSE 12V RADIAL DISC
- Производитель :
- Amphenol Thermometrics
- Категория товара :
- PTC Resettable Fuses
- Current - Hold (Ih) (Max) :
- Current - Max :
- Current - Trip (It) :
- Height - Seated (Max) :
- 0.350" (8.89mm)
- Lead Spacing :
- 0.250" (6.35mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Radial, Disc
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Resistance - 25°C (Typ) :
- 25 Ohms
- Resistance - Initial (Ri) (Min) :
- Resistance - Post Trip (R1) (Max) :
- Size / Dimension :
- 0.350" Dia x 0.150" T (8.90mm x 3.80mm)
- Thickness (Max) :
- Time to Trip :
- 35 s
- Type :
- Ceramic
- Voltage - Max :
- 12V