FSMD110-33R
- Артикул производителя:
- FSMD110-33R
- Производитель/Бренд:
- RFE/Fuzetec
- Краткое описание:
- RESETTABLE FUSE - SMD, 1812 SIZE
- Производитель :
- RFE/Fuzetec
- Категория товара :
- PTC Resettable Fuses
- Current - Hold (Ih) (Max) :
- 1.1 A
- Current - Max :
- 100 A
- Current - Trip (It) :
- 2.2 A
- Height - Seated (Max) :
- Lead Spacing :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric), Concave
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance - 25°C (Typ) :
- Resistance - Initial (Ri) (Min) :
- 60 mOhms
- Resistance - Post Trip (R1) (Max) :
- 200 mOhms
- Size / Dimension :
- 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
- Thickness (Max) :
- 0.051" (1.30mm)
- Time to Trip :
- 500 ms
- Type :
- Voltage - Max :
- 33V