MF72-016D25
- Артикул производителя:
- MF72-016D25
- Краткое описание:
- ICL 16 OHM 20% 6A 27.5MM
- Current - Steady State Max :
- 6 A
- Diameter :
- 1.083" (27.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.394" (10.00mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 16 Ohms
- R @ Current :
- 160 mOhms
- Tolerance :
- ±20%