ICL301D18MIC
- Артикул производителя:
- ICL301D18MIC
- Краткое описание:
- ICL NTC 30 OHM 3300 BETA B1 18MM
- Current - Steady State Max :
- 4 A
- Diameter :
- 0.748" (19.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 30 Ohms
- R @ Current :
- Tolerance :
- ±20%