ICL301D15MIC
- Артикул производителя:
- ICL301D15MIC
- Краткое описание:
- ICL NTC 30 OHM 3200 BETA B1 15MM
- Current - Steady State Max :
- 3 A
- Diameter :
- 0.630" (16.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 30 Ohms
- R @ Current :
- Tolerance :
- ±20%