ICL601D15MIC
- Артикул производителя:
- ICL601D15MIC
- Краткое описание:
- ICL NTC 60 OHM 3400 BETA B1 15MM
- Current - Steady State Max :
- 2.5 A
- Diameter :
- 0.630" (16.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 60 Ohms
- R @ Current :
- Tolerance :
- ±20%