B57153S0330M000
- Артикул производителя:
- B57153S0330M000
- Производитель/Бренд:
- EPCOS - TDK Electronics
- Краткое описание:
- ICL 33 OHM 20% 1.3A 8.5MM
- Производитель :
- EPCOS - TDK Electronics
- Категория товара :
- Inrush Current Limiters (ICL)
- Approval Agency :
- UL
- Current - Steady State Max :
- 1.3 A
- Diameter :
- 0.335" (8.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.197" (5.00mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 33 Ohms
- R @ Current :
- Tolerance :
- ±20%