MF72-030D15
- Артикул производителя:
- MF72-030D15
- Краткое описание:
- ICL 30 OHM 20% 3.5A 17.5MM
- Current - Steady State Max :
- 3.5 A
- Diameter :
- 0.689" (17.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.394" (10.00mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 30 Ohms
- R @ Current :
- 438 mOhms
- Tolerance :
- ±20%