MF72-020D13
- Артикул производителя:
- MF72-020D13
- Краткое описание:
- ICL 20 OHM 20% 3A 15.5MM
- Current - Steady State Max :
- 3 A
- Diameter :
- 0.610" (15.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 20 Ohms
- R @ Current :
- 372 mOhms
- Tolerance :
- ±20%