B57238S0250M000
- Артикул производителя:
- B57238S0250M000
- Производитель/Бренд:
- EPCOS - TDK Electronics
- Краткое описание:
- ICL 25 OHM 20% 3.4A 16MM
- Производитель :
- EPCOS - TDK Electronics
- Категория товара :
- Inrush Current Limiters (ICL)
- Approval Agency :
- UL
- Current - Steady State Max :
- 3.4 A
- Diameter :
- 0.630" (16.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 25 Ohms
- R @ Current :
- Tolerance :
- ±20%