BK/S506-V-630-R
- Артикул производителя:
- BK/S506-V-630-R
- Краткое описание:
- FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
- Approval Agency :
- BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 35A
- Color :
- Current Rating (Amps) :
- 630 mA
- Fuse Type :
- Cartridge, Glass
- Melting I²t :
- 1.33
- Package / Case :
- 5mm x 20mm (Axial)
- Response Time :
- Slow Blow
- Size / Dimension :
- 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
- Voltage Rating - AC :
- 250 V