BK/GMA-V-315-R
- Артикул производителя:
- BK/GMA-V-315-R
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- Fuses
- Approval Agency :
- CSA, PSE, UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 35A
- Color :
- Current Rating (Amps) :
- 315 mA
- Fuse Type :
- Cartridge, Glass
- Melting I²t :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 5mm x 20mm (Axial)
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Fast Blow
- Size / Dimension :
- 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
- Voltage Rating - AC :
- 250 V