TR1/6125TD4-R
- Артикул производителя:
- TR1/6125TD4-R
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- FUSE BRD MNT 4A 125VAC 60VDC SMD
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- Fuses
- Approval Agency :
- CSA, UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 50A
- Color :
- Current Rating (Amps) :
- 4 A
- Fuse Type :
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Melting I²t :
- 38.8
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 2-SMD, Square End Block
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Slow Blow
- Size / Dimension :
- 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm)
- Voltage Rating - AC :
- 125 V
- Voltage Rating - DC :
- 60 V