LA070URD30KI0500
- Артикул производителя:
- LA070URD30KI0500
- Краткое описание:
- FUSE SQUARE 500A 700VAC RECT
- Current Rating (Amps) :
- 500A
- Package / Case :
- Rectangular, Blade
- Size / Dimension :
- 1.874" L x 1.575" W x 1.811" H (47.60mm x 40.00mm x 46.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 700 V