LA070URD32TTI0900
- Артикул производителя:
- LA070URD32TTI0900
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- FUSE SQUARE 900A 700VAC RECT
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Electrical, Industrial
- Approval Agency :
- UR
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 200kA
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 900A
- Features :
- Fuse Type :
- Square
- Mounting Type :
- Bolt Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Rectangular
- Product Status :
- Obsolete
- Response Time :
- Fast Blow
- Size / Dimension :
- 1.992" L x 2.374" W x 2.638" H (50.60mm x 60.30mm x 67.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 700 V