LA070URD32TTI0700
- Артикул производителя:
- LA070URD32TTI0700
- Краткое описание:
- FUSE SQUARE 700A 700VAC RECT
- Current Rating (Amps) :
- 700A
- Package / Case :
- Rectangular
- Size / Dimension :
- 1.992" L x 2.374" W x 2.638" H (50.60mm x 60.30mm x 67.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 700 V