LA130URD72LI0400
- Артикул производителя:
- LA130URD72LI0400
- Краткое описание:
- FUSE SQUARE 400A 1.3KVAC RECT
- Current Rating (Amps) :
- 400A
- Size / Dimension :
- 2.854" L x 2.362" W x 2.560" H (72.50mm x 60.00mm x 65.03mm)
- Voltage Rating - AC :
- 1.3 kV