8NLE2125E
- Артикул производителя:
- 8NLE2125E
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- FUSE CARTRIDGE 125A 8.25KVAC
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Transformer Protection
- Approval Agency :
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 80kA
- Class :
- E
- Current Rating (Amps) :
- 125A
- Features :
- Indicating
- Fuse Type :
- Cartridge
- Mounting Type :
- Requires Holder
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Cartridge, Non-Standard
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Size / Dimension :
- 17.875" L x 3.000" W x 6.380" H (454.03mm x 76.20mm x 162.05mm)
- Voltage Rating - AC :
- 8.25 kV