45024R2C5.5X
- Артикул производителя:
- 45024R2C5.5X
- Краткое описание:
- FUSE CARTRIDGE 450A 5.5KVAC
- Current Rating (Amps) :
- 450A
- Mounting Type :
- Requires Holder
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Cartridge, Non-Standard
- Size / Dimension :
- 17.875" L x 3.000" W x 6.380" H (454.03mm x 76.20mm x 162.05mm)
- Voltage Rating - AC :
- 5.5 kV