8NLE2200E
- Артикул производителя:
- 8NLE2200E
- Краткое описание:
- FUSE CARTRIDGE 200A 8.25KVAC
- Current Rating (Amps) :
- 200A
- Size / Dimension :
- 17.875" L x 3.000" W x 6.380" H (454.03mm x 76.20mm x 162.05mm)
- Voltage Rating - AC :
- 8.25 kV