LA070URD30KI0315
- Артикул производителя:
- LA070URD30KI0315
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- FUSE SQUARE 315A 700VAC RECT
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Electrical, Industrial
- Approval Agency :
- UR
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 200kA
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 315A
- Features :
- Fuse Type :
- Square
- Mounting Type :
- Bolt Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Rectangular, Blade
- Product Status :
- Obsolete
- Response Time :
- Fast Blow
- Size / Dimension :
- 1.874" L x 1.575" W x 1.811" H (47.60mm x 40.00mm x 46.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 700 V